خدمات ما

  • فروش انواع سینی کابل

    خاور نو ، تولید کننده ی مستقیم انواع ارقام سینی کابل می باشد . شما کافیست تنها با یک تماس ، از خدمات غیر حضوری ما ، بهره مند شوید .

  • ضمانت بازگشت کالا

    خاور نو ، این تضمین را می دهد ، که فروش انواع سینی کابل خود را ، تنهال با ضمانت بازگشت کالا قرار دهد .

  • پشتیبانی 24 / 7

    خاور نو  ، با کادری مجرب ، آماده ی هرگونه مشاوره ی رایگان می باشد تا زمینه ی خرید سینی کابل شما بهترین خرید را تجربه نمایید .

خرید سینی کابل چیست؟

سینی کابل،ابزاری است که به منظور حفاظت، هدایت و نگهداری کابل های عایق به کار رفته در سیستم های کابل کشی ساختمان ها اعم از کابل های برق،کابل های شبکه و ارتباطات و… بر روی دیوار،سقف، زمین و حتی زیر زمین مورد استفاده واقع می شود.

به طور کلی از سینی کابل جهت مدیریت هدایت کابل های برق و… استفاده می شود، همچنین سینی های کابل می تواند به عنوان یک جایگزین برای سیستم لوله های فلکسی برق مورد استفاده قرار گیرند. در واقع به بیانی ساده تر می توان گفت:”سینی های کابل جهت مرتب بودن کابل ها،محافظت از آن ها و همچنین ممانعت از ایجاد تماس بین کابل ها،در سیستم کابل کشی ساختمان ها استفاده می شود؛همچنین وجود سوراخ های متعدد در برخی از این سینی ها موجب برودت هوا شده و از داغ شدن بیش از حد و آسیب های ناشی از آن جلوگیری کرده، و به این ترتیب ازکابل هایی که از آن عبور کرده اند محافظت می کنند.”

در تعریفی دقیق تر، تخصصی تر و بر اساس قوانین و استانداردهای NEC، سینی های کابل را می توان اینگونه تعریف کرد:”سینی کابل ،یک سیستم سخت متشکل از یک  واحد مستقل و یا مجموعه ای از واحدها، بخش ها و اتصالات است که وظیفه ی اصلی آن حفاظت، هدایت و بستن ایمن کابل ها می باشد.”

در صورتی که نیازی به اضافه کردن یک کابل به سیستم برق کشی ساختمان احساس شود،می توان این کار را از طریق سینی های کابل به راحتی و بدون دغدغه های سیم کشی از طریق ایجاد لوله جدید، اجرا نمود؛به همین منظور این سینی های کابل،می توانند در راستای ایجاد تغییرات قابل پیش بینی در سیستم کابل کشی ساختمان ها،به طور چشمگیری مفید واقع شوند.

بر اساس مطالبی که پیشتر گفته شد،می توان سینی های کابل را به عنوان یک بخش ضروری از ساخت و سازهای تجاری و صنعتی بر شمرد؛چراکه این سیستم ها می توانند در برابر مسائل ومشکلات ایجاد شده،راه حل هایی اقتصادی، سریع و قابل انعطاف ارائه کرده و از این طریق می توانند مثمر ثمر واقع شوند؛همچنین سینی کابل می تواند در متد های مختلف سیم کشی نظیر  خطوط برق ولتاژ بالا،کابل های فیبر نوری،سیم کشی تجهیزات مخابراتی و ارتباطی،کابل کشی سیستم های حساس کنترلی و کابل  های توزیع برق مورد استفاده قرار گیرند.

چرا ما ؟

درصد رضایت مشتریان

به لطف پروردگار ، بالا ترین درصد رضایت مشتریان در سال 1399 نصیب شرکت خاور نو شده است

بهترین تجهیزات

ما بهترین ابزار و تجهیزات را برای تولید انواع لوله ها و ابزار را دارا می باشیم

پشتیبانی 24/7

با پشتیبانی 24 ساعته ی خاور نو دیگر نگران خرابی لوله های خود نباشید