خدمات ما

  • فروش انواع لوله فلکسی

    خاور نو ، تولید کننده ی مستقیم انواع ارقام لوله های فلکسی می باشد . شما کافیست تنها با یک تماس ، از خدمات غیر حضوری ما ، بهره مند شوید .

  • ضمانت بازگشت کالا

    خاور نو ، این تضمین را می دهد ، که فروش انواع لوله های فلکسی خود را ، تنهال با ضمانت بازگشت کالا قرار دهد .

  • پشتیبانی 24 / 7

    خاور نو  ، با کادری مجرب ، آماده ی هرگونه مشاوره ی رایگان می باشد تا زمینه ی خرید لوله های فلکسی شما بهترین خرید را تجربه نمایید .

خرید لوله فلکسی چیست ؟

همه ی ما می دانیم که در هر پروژه ی ساختمانی،اعم از ساختمان های مسکونی،ساختمان های تجاری،ساختمان های درمانی و… سیم و کابل ها از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند،همانطور که می دانید، این سیم و کابل ها به صورت توکار و روکار مورد استفاده قرار می گیرند،بنابراین محافظت از آن ها در مقابل آسیب های ناشی رطوبت،خوردگی و…

یا آسیب های جدی تر و عمیق تر امری مهم و حیاتی تلقی می شود..محافظت از سیم و کابل ها با استفاده از روش ها و ابزار آلات مختلف قابل اجرا است؛لوله های فلکسیبل یکی از این ابزارآلات بوده که با نام عامیانه لوله های فلکسی و یا خرطومی شناخته می شوند.در ادامه به تعریف لوله فلکسی خواهیم پرداخت.

اگر بخواهیم لوله فلکسی را به صورت ساده و روان تعریف کنیم می توانیم این چنین بگوییم:”لوله فلکسی در واقع یک روکش محافظتی بوده که به منظور حفاظت از سیم و کابل های به کار رفته در سیستم های سیم کشی برق و شبکه در برابر خوردگی و سایر آسیب ها مورد استفاده قرار میگیرند.”ولی اگر بخواهیم این تعریف را به صورت کامل تر و جامع تر ارائه کنیم می توان اینگونه بیان کرد:

لوله های فلکسی به صورت کلی، یک کانال با سطح مقطع گرد بوده که معمولا از جنس فلز ساخته شده است.این لوله ها،لوله هایی فوق العاده انعطاف پذیر، سبک وزن و دارای طول زیاد هستند که وظیفه ی اصلی آن ها محافظت از سیم و کابل های به کار رفته در پروژهای عمرانی می باشد.”این لوله ها معمولا برای حفاظت از کابل هایی که در محیط های بیرونی قرار دارند(کابل های روکار)مورد استفاده قرار میگیرند.

همچنین گروهی دیگر از لوله های فلکسی،تحت عنوان لوله فلکسیبل هوا،جهت تخلیه و رساندن هوا در  سیستم های تهویه هوا و همچنین سیستم های سرمایشی و گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع می توان گفت لوله های فلکسیبل هوا معبر یا مسیر هایی هستند که برای تامین هوا،هوای خروجی و یا هوای برگشتی به کار برده می شوند.لوله خرطومی،کانال فلکسیبل،کانال خرطومی،Flexible Duct و… نام های دیگر لوله های فلکسی هوا هستند. برای آشنایی بیشتر با این لوله ها با ما همراه باشید.

انواع لوله های فلکسی:

در یک تقسیم بندی کلی،لوله ای فلکسی را به دو گروه،شامل لوله های فلکسی روکش دار و لوله های فلکسی بدون روکش تقسیم بندی می کنند؛در ادامه به توضیح این دو گروه می پردازیم.

لوله های فلکسی روکش دار:

لوله های فلکسی روکش دار،در واقع یکی از انواع لوله های خرطومی فلزی بوده که از یک روکش پلاستیکی PVC برخوردار است.استفاده از لوله فلکسی روکش دار در نصب دوربین های مدار بسته،از رایج ترین نوع مصرف این نوع از لوله های فلکسیبل به شمار می رود.

چرا ما ؟

درصد رضایت مشتریان

به لطف پروردگار ، بالا ترین درصد رضایت مشتریان در سال 1399 نصیب شرکت خاور نو شده است

بهترین تجهیزات

ما بهترین ابزار و تجهیزات را برای تولید انواع لوله ها و ابزار را دارا می باشیم

پشتیبانی 24/7

با پشتیبانی 24 ساعته ی خاور نو دیگر نگران خرابی لوله های خود نباشید